Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Media Counter-Strike v1.0

In jos 
AutorMesaj
eXtrem
Admin
Admin
eXtrem


Numarul mesajelor : 131
Puncte : 413
Data de inscriere : 30/07/2009
Varsta : 27
Localizare : Otelu-Rosu

Media Counter-Strike v1.0 Empty
MesajSubiect: Media Counter-Strike v1.0   Media Counter-Strike v1.0 Icon_minitimeMier Aug 05, 2009 12:07 am

Descriere: Acesta este clientul de la Counter-Strike 1.6 modificat de echipa MediaCS.ro.
L-am tradus în limba românã mai mult decât
oricare alt client de Counter-Strike 1.6. S-a lucrat destul la el,si
totusi a iesit bunicel.Acum depinde de gustul fiecaruia..sperãm
sã vã placã ! Media Counter-Strike v1.0 Icon_peace

Descarcare: Click aici !

Info:
- Rezolutia recomandata este 1024 x 768..astfel grafica de la fundal va fi perfectã
- Au fost modificate modelele in proportie de 93%
- Sunetele au fost schimbate in proportie de 96%
- NU am adãugat boti,nu pãrea necesar.Cine mai joacã cu boti în ziua de azi? Media Counter-Strike v1.0 Icon_nustiu
- Am patchuit clientul cu Non.Steam pentru a putea juca fara probleme pe serverele dedicate
- Am adãugat un patch pentru a îl face si Steam Media Counter-Strike v1.0 Icon_hihi (de ex. scrii status în console si îti apare cã esti Steam ON)
- Jocul are un nou background, deasemenea si meniul este total modificat în limba românã
- Am adãugat niste informatii care apar în consolã ( la deschiderea cs-ului )
- NU merg codurile

·Si multe altele pe care vã lasãm sã le descoperiti voi !

Autor principal: roby_the_dude
Autori secundari: XfLoOd , FraNceZu'
Testeri : XfLoOd , FraNceZu' , porTugh3zu ,roby_the_dude , RedForce si multi altii


Imagine fundal:
Media Counter-Strike v1.0 Snapshot0000d

Poze din joc:
Media Counter-Strike v1.0 Fysnow0000.th Media Counter-Strike v1.0 Fysnow0003t.th Media Counter-Strike v1.0 Detrain0008.th Media Counter-Strike v1.0 Dedust20000c.th Media Counter-Strike v1.0 Detrain0006.th

* Multumesc celor care au ajutat la acest joc. Media Counter-Strike v1.0 Icon_hug
* Asteptãm sugerstii/erori . . si asa mai departe ! Media Counter-Strike v1.0 Icon_smile
Sus In jos
https://game4play.all-up.com
 
Media Counter-Strike v1.0
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Counter Strike 1.6 PglStrike.Ru
» Counter-Strike HunTed Versiunea 1.1
» Counter-Strike Source [Filebox]
» Counter-Strike Non-Steam Normal
» Counter-Strike 1.6 XTCS (Info: Descarcare joc)

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Kituri cs-
Mergi direct la: